Daria

Cześć! Nazywam się Daria, jestem trenerką personalną i instruktorką fitness.

Co robię?

Pomagam Kobietom w modelowaniu sylwetki, utrzymaniu zdrowego stylu życia prowadząc treningi indywidualne oraz zajęcia grupowe. Uważam, że treningi służą przede wszystkim dobrej kondycji fizycznej, zdrowiu. Są także podróżą do własnej miłości, budowania pewności siebie i osiągnięcia indywidualnych potrzeb.

Jak to robię?

Łączę profesjonalny trening siłowy z pozytywną atmosferą. Nie oceniam. Jestem nie tylko trenerem, ale Twoim partnerem w tej podróży do zmiany fizycznej i mentalnej. Dzięki ukończonym szkoleniom z obszaru treningu personalnego (trening siłowy, wytrzymałościowy, funkcjonalny, mobility) oraz fitness (Full Body Workout, Body Shape, TBC, HIIT, Tabata, Trening obwodowy, Zdrowy kręgosłup, Body&Mind) zapewniam wszechstronne podejście do każdej sesji treningowej.
Dlaczego to robię?
Lubię pracować z ludźmi. Czuję, że jest to moją misją a efekty i zadowolenie Klientek sprawiają mi ogromną satysfakcję. Wierzę, że kobieta, która potrzebuje zmiany ma w sobie wystarczającą siłę, aby jej dokonać. Kluczem jest zrozumienie własnych celów, determinacja, akceptacja siebie, pozytywne myślenie, cierpliwość i ciężka praca.
Chcę żebyś czerpała radość z ruchu! Zachęcam Cię do każdej aktywności, która sprawi Ci przyjemność. Jeśli potrzebujesz nauki techniki ćwiczeń, motywacji, wsparcia trenera to zapraszam Cię na treningi w  @body_change_center – pokażę Ci jak małe zmiany prowadzą do wielkich rezultatów!
Daria
Kliknij i oceń