Kalina Krawczyńska

Jestem trenerką personalną, której pasją jest sport i zdrowy styl życia. Studiuję dietetykę ze specjalnością dietetyka w sporcie i rekreacji. Specjalizuję się w treningach siłowych, sylwetkowych i funkcjonalnych, a dodatkowo pasjonuję się kalisteniką oraz Pole Dance, gdzie skupiam się na elementach siłowych i dynamicznych. Nieustannie szkolę się, by być na bieżąco z najnowszymi metodami treningowymi i żywieniowymi, by jak najlepiej i najskuteczniej pomóc Ci w osiąganiu Twoich celów.

Pomogę Ci w realizacji i osiągnięciu różnych celów – poprawie sylwetki, zwiększeniu siły, wytrzymałości, poprawie ogólnego zdrowia i samopoczucia czy innych przez Ciebie wyznaczonych celów. Jeżeli trenujesz Pole Dance i któryś element sprawia ci problem, lub potrzebujesz ogólnego wzmocnienia czy rozciągnięcia – dobierzemy najlepsze ćwiczenia, dzięki którym problem będzie tylko wspomnieniem. Pokażę Ci, że trening to nie tylko ciężka praca, ale również źródło dobrej zabawy i satysfakcji, dzięki stworzeniu dopasowanego i osiągalnego planu, zapewnieniu różnorodności, monitorowaniu postępów, a także niezbędnej motywacji.

W czasie treningu skupiamy się na maksymalnej realizacji Twoich celów w sposób bezpieczny, wzmacniając całe ciało. Nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia, by nie sprawiały bólu. Dostaniesz ode mnie ogromną dawkę wiedzy treningowej, ale także nauczę Cię świadomości swojego ciała i postaram się zaszczepić w Tobie nawyk, by zdrowy i aktywny tryb życia stał się dla Ciebie normą.

trenerka personalna Kalina Krawczynska

Kliknij i oceń