Łukasz Panasiuk

Cześć, nazywam się Łukasz i jestem trenerem personalnym, dla którego praca i trening jest wielką pasją. Przede wszystkim specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, siłowym i sylwetkowym. Prosto mówiąc — pomagam ludziom wstać z kanapy i zacząć się ruszać, ale także osiągać amatorskie cele sportowe.

Z podopiecznymi najczęściej pracuję nad poprawą sprawności, korektą wad postawy, pozbyciem się bólu, lepszą kondycją, a konsekwencją tego jest lepsza sylwetka. Czerpię wiedzę z różnych dziedzin treningu siłowego: kulturystyka, przygotowanie motoryczne, trójbój siłowy, trening kettlebell, trening medyczny, trening funkcjonalny, mobility.

W pracy jestem osobą konkretną, z merytorycznym podejściem. Oczywiście luźna rozmowa i żarciki mają swoje miejsce, ale gdy stoper wybija określony czas — liczy się tylko trening. Prowadzę ludzi długoterminowo, ale także moją misją jest edukacja podopiecznych, aby ci w przyszłości byli w stanie sami wykonywać treningi i dbać o swoje zdrowie.

Zarówno w pracy, jak i we własnym treningu stawiam na ciągły rozwój. Książki i szkolenia stanowią dla mnie fundament, aby być na czasie i stawać się coraz lepszym w tym, co robię. Prowadzę profil na Instagramie, na którym poruszam wiele tematów i problemów związanych z treningiem na siłowni, edukuję innych, oraz dzielę się własnym treningiem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zaobserwuj @lukaszpanasiuksc

Poza pracą i treningiem siłowym rekreacyjnie biegam, uwielbiam weekendowe wyjazdy w góry, ale także zawsze znajdę czas na Netflixa, czy wyjście ze znajomymi na miasto.

Łukasz Panasiuk
Kliknij i oceń