Daria Jarosz

Mam na imię Daria i jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz certyfikowaną trenerką personalną i instruktorką zajęć fitness oraz pilates.

W pierwszym kursie trenerskim wzięłam udział jak tylko skończyłam 18 lat i od razu wiedziałam, że będę chciała się tym zajmować przez całe życie. Własne problemy ze zdrowiem spowodowały, że zgłębiłam także tematy związane z wpływem odżywiania na nasz organizm, co przełożyło się na ukończenie Kursu Dietetyka Klinicznego w Ajwen Akademii.

Stale pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam pasję poprzez udział w szkoleniach tematycznych, kursach i konwencjach m.in.:

Dietetyka i Suplementacja 

Mauricz Training Center

Probiotyki i Nietolerancje Pokarmowe w Praktyce 

Mauricz Training Center

Zaawansowany Trening Siłowy 

Profi Fitness School – Szymon Moszny

Programowanie Treningu Siłowego 

Akademia Treningu Siłowego – Wojciech Jusiel

Holistic Body Approach 2.0 

Athletic Development

Pilates Zaawansowany i Fitball 

My Pilates Methods – Jacobo Gomez Vazquez

 

W treningach personalnych łączę ze sobą zdobytą wiedzę, ponieważ na drodze po lepsze zdrowie, sprawność fizyczną i sylwetkę należy spojrzeć na człowieka holistycznie.

Cały proces zaczynam zawsze od podstaw, pracując nad przywróceniem prawidłowych zakresów ruchomości, nauki właściwego oddechu, stabilizacji oraz poprawnych wzorców ruchowych, stopniowo przechodząc do coraz bardziej wymagających ćwiczeń i jednostek treningowych.

Bardzo ważna jest dla mnie atmosfera na treningu i relacja z drugim człowiekiem. Najwięcej radości daje mi powodzenie w realizacji celów moich podopiecznych.

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, zmienić swój wygląd i zadbać o zdrowie, zapraszam do kontaktu! Pokażę Ci jak możesz osiągnąć wymarzone cele treningowe, zmotywuję do pracy, będę czuwać nad poprawną i dokładną techniką oraz analizować na bieżąco efekty naszej współpracy.

Serdecznie zapraszam na treningi!

trener personalny daria