Daria Jarosz

Jestem certyfikowaną trenerką personalną oraz instruktorką zajęć grupowych fitness i pilates. W pierwszym kursie wzięłam udział jak tylko skończyłam 18 lat i od razu wiedziałam, że będę chciała się tym zajmować przez całe życie. Własne problemy ze zdrowiem zmusiły mnie także do zgłębienia tematów związanych z wpływem odżywiania na nasz organizm, co przełożyło się na ukończenie Kursu Dietetyka Klinicznego w Ajwen Akademii. Stale pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam pasję poprzez udział w szkoleniach tematycznych i konwencjach m.in.:

  • Dietetyka i Suplementacja (Mauricz Training Center),
  • Probiotyki i Nietolarancje Pokarmowe w Praktyce (Mauricz Training Center),
  • Zaawansowany Trening Siłowy (Profi Fintess School – Szymon Moszny),
  • Programowanie Treningu Siłowego (Akademia Treningu Siłowego),
  • Pilates Zaawansowany i Fitball (My Pilates Methods – Jacobo Gomez Vazquez),
  • Reformer & Spine Corrector (My Pilates Methods – Carmen Ribera Moreno Chocano),
  • Reformer & Chair (My Pilates Methods – Marta Wawszczyk)

W treningach personalnych chcę łączyć ze sobą zdobytą wiedzę, bo wiem że na drodze po lepsze zdrowie, sprawność fizyczną i sylwetkę należy spojrzeć na człowieka całościowo. Cały proces zaczynam zawsze od podstaw, pracując nad przywróceniem prawidłowych zakresów ruchomości, nauki właściwego oddechu oraz stabilizacji, stopniowo przechodząc do coraz bardziej wymagających ćwiczeń i jednostek treningowych.

Najwięcej radości i satysfakcji daje mi powodzenie w realizacji celów podopiecznych oraz ich uśmiech po skończonym treningu.

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, zmienić swój wygląd i zadbać o zdrowie, zapraszam do kontaktu! Pokażę Ci jak możesz osiągnąć wymarzone cele treningowe, zmotywuję do pracy, będę czuwać nad poprawną i dokładną techniką oraz analizować na bieżąco efekty naszej współpracy.

Gorąco zapraszam na treningi!

trener personalny daria