Michał Małecki

W końcu po wielu latach poszukiwań odnalazłem to co lubię robić i w czym czuję się spełniony. Jestem studentem Business Administration, jestem pasjonatem kulturystyki oraz trenerem personalnym.
Pomagam osobom otyłym, takim którzy nie mogą patrzeć na siebie w lustro, wstydzą się pokazać swoje ciało przed innymi, mają problem z doborem ubrań, czują się oceniani przez inne osoby w miejscach publicznych, czują się źle w swoim własnym ciele oraz wszystkie inne które dzięki aktywności chcą cieszyć się super sylwetką oraz zdrowiem – poprzez doradztwo żywieniowe oraz treningi personalne na terenie Wrocławia. Prowadzę zbalansowane treningi, podczas których realizując swoje cele sylwetkowe, zyskują oni dużo więcej np. lepszą kondycję, lepsze wyniki badań czy poprawioną jakość życia. To wszystko pozwala na zaoszczędzenie czasu i równoczesne dbanie o inne sfery ich życia prywatnego bez skupiania się w życiu codziennym tylko na diecie i treningach. Od dziecka, byłem ‘grubaskiem’, przez wiele lat naśmiewano się ze mnie, czułem się okropnie we własnym ciele, każdy najmniejszy wysiłek był dla mnie trudnością. Pewnego razu powiedziałem dość i postanowiłem coś zmienić. Zacząłem pracę nad swoja sylwetką. Przez wiele lat zgłębiałem wiedzę na ten temat. Poprzez pot i łzy, wzloty i upadki w końcu udało mi się spełnić moje marzenie i zacząłem dobrze czuć się i wyglądać w swoim własnym ciele. Teraz pragnę pomagać innym osobą z takim problemem bo wiem jak to jest ciężko za to się zabrać i cokolwiek zmienić.

W związku z tym, że jestem na etapie kompletowania moich podopiecznych mam możliwość podjęcia współpracy z 1 dodatkową osobą, więc jeśli myślisz, że mogę pomóc Tobie lub Komuś z Twoich bliskich wyślij do mnie wiadomość prywatną w celu umówienia dogodnego terminu darmowej konsultacji.

trener personalny michał