Oleg Jarkowicz

Moim zdaniem,  kluczem do dobrych kontaktów z klientem jest umiejętność słuchania. Odznaczam się niezwykłą cierpliwością i z łatwością nawiązuje kontakt z innymi, a dzięki temu potrafię znaleźć indywidualne podejście do każdego, skupić się na wynikach i rozwoju.

Do zaoferowania mam szeroką wiedzę o psychologii, anatomii, biomechanice, biochemii, dietetyce i treningu fizycznym. Posiadam  również doświadczenie w wykonywaniu masażu (klasyczny, higieniczny, głęboki masaż tkanek, Wellness i regenerujący, sportowy, fitness-masaż, antycellulitowy, korekcyjny, miostrukturalny, reflekcyjno-segmentowany, drenaż limfatyczny, leczniczy i rehabilitacyjny), a także w organizacji i przeprowadzaniu procedury SPA (peeling, opakowanie), pracy w saunie i łaźni tureckiej.

Mam doświadczenie w organizacji i prowadzeniu zajęć w kultury fizycznej i pracy z klientami w różnych grupach zdrowia, przygotowywaniu programów szkoleniowych, zaleceń  i kontroli na poziomie obciążeń, diety żywienia. Określanie składu ciała przy użyciu bioimpedansometrii.

Dzięki praktykom  zawodowym  miałem  możliwość rozwinięcia swoich umiejętności, pracując z klientami o różnej kondycji psychofizycznej.