Centrum rehabilitacji

Akupunktura

Akupunktura to starożytna metoda leczenia, która poprzez stymulację punktów energetycznych pomaga przywrócić równowagę organizmu i poprawić ogólny stan zdrowia. Zapraszamy na sesję do Damiana Cichockiego, dyplomowanego akupunkturzysty i fizjoterapeuty, specjalizującego się w leczeniu bólu oraz szerokiego spektrum schorzeń, takich jak choroby układu krążenia, alergie, zaburzenia neurologiczne i dermatologiczne. Damian Cichocki wykorzystuje również techniki uzupełniające, takie jak suche igłowanie, bańki, Gua Sha i moksa, aby zapewnić kompleksową opiekę pacjentom.

 

Masaż sportowy
W masażu sportowym stosuje się podobne techniki do wykorzystywanych w masażu klasycznym. Różnica polega na tym, że w masażu sportowym pracuje się na określonym mięśniu lub grupie mięśniowej i używa się dużo większej siły nacisku niż w przypadku masażu klasycznego.

 

Terapia manualna:
Terapia manualna ma na celu przywrócenie właściwej ruchomości stawów oraz zminimalizowanie dolegliwości bólowych. Fizjoterapeuta poprzez ucisk odpowiednich punktów na ciele, stosując różne techniki terapii tkanek miękkich dociera do miejsc bolesnych i przywraca równowagę mięśniową.

Zarezerwuj

    Kliknij i oceń