Adrian Weber

Profesjonalny sportowiec, trener personalny, wykładowca na wrocławskim AWF, a także manager w Body Change Center.

W przeszłości profesjonalny sportowiec z dorobkiem aż trzech medali Mistrzostw Polski w lekkoatletyce. Po zakończeniu swojej kariery sportowej Adrian wyspecjalizował się w treningu przygotowania motorycznego oraz treningu siłowym. W trakcie studiów magisterskich dodatkowo przez 1,5 roku przygotowywał się do egzaminu na instruktora kulturystyki i szkolił się w tym kierunku poza uczelnią. 

Aktualnie Adrian jest trenerem, naszym managerem w studio oraz wykładowcą w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dodatkowo jest pomysłodawcą i organizatorem obozów sportowo-rekreacyjnych Byku&Adi, a wolnym czasie możesz go spotkać na boisku piłki nożnej oraz na ringu bokserskim. 

Jego przeszłość sportowa oraz duże zaplecze merytoryczne pozwala spojrzeć na każdą osobę kompleksowo, skupiając się nie tylko na wyglądzie, ale również ogólnej sprawności i zdrowiu.

 

Jaki jest Adrian w kontakcie ze swoimi podopiecznymi? 

Nasi klienci najbardziej cenią w treningach z Adrianem dobrą atmosferę i profesjonalizm. Jest to osoba bardzo otwarta, z dużą łatwością nawiązywania nowych znajomości, dzięki czemu na treningu możesz poczuć się naprawdę komfortowo. Skupia się na tym, aby aktywność stała się dla Ciebie przyjemnością, co jak mówi, jest najskuteczniejszą metodą w drodze do osiągnięcia założonego celu. 

Śmiało możemy powiedzieć, że Adrian jest specjalistą w tym co robi, a praca jest jego pasją. Trenując z nim, możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach. Mało jest osób o takiej pasji do sportu, a przebywając z nim łatwo się tym zarazić.

Kliknij i oceń