Paweł Kwit

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (kierunek Wychowanie Fizyczne, specjalizacja Trener Personalny) oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (kierunek Sport, specjalizacja Trener Przygotowania Motorycznego oraz Instruktor Kulturystyki). Na co dzień spełniam się jako trener, nauczyciel oraz aktywny performer i zawodnik freestyle footballu.

W pracy trenerskiej skupiam się przede wszystkim na holistycznym podejściu do ludzkiego organizmu. Podczas wspólnych treningów dbam o to, by moi podopieczni, oprócz upragnionej sylwetki, budowali również sprawność i zdrowe podejście do aktywności fizycznej.

Stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie treningu, psychologii sportu i odżywiania. Poza licznymi kursami i szkoleniami, staram się regularnie śledzić najnowsze trendy i zdobywać nowe umiejętności, pozwalające poszerzyć mój wachlarz metodyczny. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i nie powielam utartych schematów, zawsze dostosowując odpowiednie środki do celów podopiecznego.

 

Swoją wiedzę wykorzystuję również na co dzień we własnych treningach. Od 2006 roku jestem bowiem czynnym performerem oraz zawodnikiem freestyle footballu. Dyscyplina ta charakteryzuje się dużą wszechstronnością ruchu – łączą się tu ze sobą takie elementy jak piłka nożna, akrobatyka, czy taniec – co wymusza stosowanie różnorodnych strategii i planów treningowych. Jako performer regularnie występuję z piłką podczas różnych wydarzeń – brałem udział w licznych eventach, reklamach, teledyskach czy programach telewizyjnych. Z kolei moimi największymi zawodniczymi sukcesami w piłkarskim freestyle’u są:

  • Brązowy medal Mistrzostw Świata w kategorii Iron Man (Praga, 2019)
  • Wicemistrzostwo Polski w kategorii Challenge (Niepołomice, 2022)
  • Mistrzostwo Pucharu Polski w kategorii Challenge (Poznań, 2019)
  • Zwycięstwo w międzynarodowym konkursie „Play like Pele” (Barcelona, 2017)
Paweł Kwit
Kliknij i oceń